PVC podlahy Havlíčkův Brod, Chotěboř

 
 
PVC, neboli linoleum, patří mezi nejžádanější hladké podlahy. CV podlahovina je oblíbená díky množstvím dekorům přírodního materiálu. PVC podlaha je k dispozici v šířkách 1,5 m, 2 m, 3 m, 3,5 m, 4 m a 5 m a různých tloušťkách, při pokládce pak zbytečně nevzniká spoj a nemusí se nastavovat.

Lino je nenáročné na údržbu, má výborné akustické a izolační vlastnosti. Je vodě odolné a nehrozí vzedmutí podlahoviny. Předností je vysoká odolnost vůči zátěži a opotřebení. PVC je vhodné jako krycí vrstva podlahového topení díky dobrému teplotnímu vjemu.

PVC je vhodné jak do koupelny či kuchyně, tak do celého bytu. Kontaktujte naše podlaháře z Chotěboře.
 
 
 
PVC podlaha
 
 
 
 
 

Heterogenní PVC

 
PVC se skládá ze tří vrstev, které se liší složením nebo provedením. Dbejte při výběru lina na tloušťku nášlapné vrstvy, která určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Heterogenní PVC dobře tlumí hluk a izoluje podlahu.
 
 
 

Homogenní PVC

 
Linoleum má pouze jednu vrstvu, která je po celé své tloušťce ze stejného složení i provedení. Nášlapná vrstva je stejná s tloušťkou podlahoviny. Díky vysokému obsahu základní suroviny zaručuje dlouho trvanlivost. PVC je probarvené po celé tloušťce.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podívejte na vzorky PVC krytin, na prodejně je vám k dispozici kompletní výběr z desítek vzorkovnic

 
 
 
 
 
 
 

Výrobci a dodavatelé PVC